czystagmina.stare-babice.eu
Start Aktualności Aktualizujmy deklaracje
PDF Drukuj Email
czwartek, 18 lutego 2016 13:21

PRZYPOMINAMY

Czy zaktualizowałeś swoją deklarację śmieciową?

 

Na podstawie przeprowadzonych analiz można stwierdzić, że największe nieprawidłowości w naszej gminie występują w przypadku braku korekty deklaracji związanej z pojawieniem się nowego mieszkańca, w szczególności noworodków.

Dane otrzymywane z ewidencji ludności nie pokrywają się ze zmianami w składanych przez mieszkańców deklaracjach dotyczących płatności za gospodarowanie odpadami.

W związku z powyższym w najbliższych miesiącach 2018 roku Straż Gminna Gminy Stare Babice będzie przeprowadzać kontrolę pod kątem prawidłowości złożenia deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Załącznik:
Poprawiony: wtorek, 02 stycznia 2018 10:02
  Joomla 1.5 themes free created by Lonex.