czystagmina.stare-babice.eu
Start Pytania i odpowiedzi
Pytania i odpowiedzi PDF Drukuj Email
czwartek, 14 marca 2013 08:44

Pyt. Dlaczego powstała specjalna strona?

Osobna strona pozwoli umieścić tylko wybraną tematykę, jest prosta i ma być przejrzysta dla użytkowników. W łatwy sposób można znaleźć i pobrać druki do wypełnienia.  Strona ma być czynna tylko do czasu, kiedy nowy system odbioru odpadów zostanie wprowadzony na stałe. Na stronie gminnej, w zakładce “Ochrona Środowiska” są również druki do pobrania i informacje o nowym systemie.

Pyt. A co z pojemnikami na odpady? Obecnie używany jest własnością Sity ,która  pewnie ten pojemnik  zabierze z chwilą wygaśnięcia umowy. Czy Gmina  zapewni mieszkańcom pojemniki?

W ramach opłaty ponoszonej przez mieszkańców dostarczane będą worki na odpady, a także pojemniki - pojemniki na zasadzie dzierżawy.

Pyt. W jakich pojemnikach odbierana jest trawa? Czy to są też płatne oddzielnie worki, czy sam mam sobie te worki kupić?

W ramach opłaty za wywóz odpadów będą dostarczane worki, w tym worek brązowy, na odpady "zielone".

Pyt. Proszę uprzejmie o informację do jakiego rodzaju śmieci zakwalifikowane zostaną zużyte pampersy. Czy istnieją jakieś zasady dotyczące odbioru tego rodzaju śmieci? Myślę, że taka informacja byłaby bardzo interesująca dla wszystkich mieszkańców gminy i warto byłoby o tym napisać na stronie http://www.czystagmina.stare-babice.eu

Zużytych pampersów nie segregujemy, tj. wrzucamy je do pojemnika na odpady pozostałe po segregacji.

 


 

 

Zapraszamy do zadawania pytań, będziemy publikować Państwa pytania i odpowiedzi

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: czwartek, 28 marca 2013 10:52
  Joomla 1.5 themes free created by Lonex.